Suomen Rauhanturvaajaliitto 2006 12.-13.08.2006 Kankaanpäässä
Kankaanpään Seudun Rauhanturvaajat ry
FP-joukkuekisa 13.8.2006 Sarja   H
TULOKSET
Sijoitus Joukkue   Aika-ammunta   1. kierros   2. kierros   3.kierros   4.kierros   Mitalikamppailu  
Kultaottelu
1 Pohjanmaan Rauhanturvaajat 1 22,6
Riihiluoma Tapio lepo H L0 / 20,1 (15) O L0 / 20,7 (13) s L0 / 22,8 (4) L0 / 21,3 (5)
Pajala Heikki
Rasinpää Jyrki
Luomanaho Mika
2 Suur-Savon Sinibaretit 1 26,5
Kämppi Juha lepo M L0 / 22,6 (12) P L0 / 22,8 (10) t L0 / 22,7 (11) L0 / 26,3 (2)
Hämäläinen Jussi
Kuhmonen Jari
Juntunen Pirkka
Pronssiottelu
3 Lapin Rauhanturvaajat 24,5
Hyötylä Pertti lepo K L0 / 26,4 (8) R L0 / 23,8 (11) t L0 / 27,5 (6) L0 / 27,9 (4)
Saukkoriipi Sampo
Huttunen Reijo
Saari Antti
4 Kymenlaakson Sinibaretit 49,0
Eerola Timo B L0 / 28,4 (11) I L0 / 24,8 (12) Q L0 / 24,8 (12) s L0 / 32,0 (1) L0 / 29,8 (4)
Kykkänen Herkko
Sippu Teemu
Kohopää Ali
3.kierroksella karsiutuneet
5 Pohjanmaan Rauhanturvaajat 2 23,5
Raitila Jarmo lepo J L0 / 25,7 (7) R L0 / 26,7 (5)
Hakulinen Esko
Hänninen Juhani
Ojala Jari
6 Salon Seudun Sinibaretit 29,4
Sievänen Jari lepo L L0 / 28,8 (3) O L0 / 27,0 (6)
Tuomi Matti
Kakko Kimmo
Fresenius Kari
7 Suur-Savon Sinibaretit 2 31,7
Laamanen Tapani F L0 / 32,0 (3) G L0 / 26,7 (8) Q L0 / 30,7 (0)
Ruhanen Raimo
Toura Matti
Kuva Pentti
8 Päijät-Hämeen Sinibaretit 28,8
Pitkänen Jorma lepo N L0 / 26,7 (7) P L1 / 34,0 (0)
Huhtala Anssi
Engvist Petri
Väisänen Kalevi
2.kierroksella karsiutuneet
9 Vammalan Seudun Rauhanturvaajat 1 22,8
Sipilä Petri lepo I L0 / 24,9 (2)
Jääskeläinen Petri
Viitanen Jarno
Santanen Timo
10 Etelä-Karjalan Rauhanturvaajat 2 30,9
Heinonen Sulo D L0 / 27,6 (8) J L0 / 26,4 (6)
Karhu Timo
Kervinen Matti
Halko Pekka
11 Keski-Suomen Rauhanturvaajat 21,8
Tarkiainen  Harri lepo G L0 / 27,6 (1)
Tiainen Seppo
Korpela Jani
Hiltunen Jyri
12 Helsingin Sinibaretit 28,8
Soini Jukka lepo N L0 / 28,5 (5)
Toivanen Jouni
Luostarinen Jari
Lööfman Kimmo
13 Pirkanmaan Rauhanturvaajat 26,4
Petri Lammi lepo L L0 / 29,3 (2)
Timo Mäkinen
Seppo Luiro
Mika Roivainen
14 Vammalan Seudun Rauhanturvaajat 2 30,3
Myllymaa Vesa C L0 / 30,3 (4) H L0 / 31,0 (1)
Mäntysaari Markku
Nuutila Pauli
Hurnanen Risto
15 Pohjois-Savon Rauhanturvaajat 29,0
Korhonen Jarmo lepo M L0 / 37,7 (0)
Karhunen Rauno
Kiira Jussi
Pesonen Sauli
16 Porvoon Seudun Sinibaretit 31,4
Haavisto Jarmo E L0 / 26,3 (9) K L3 / 36,4 (0)
Kaarikivi Eero
Palo Timo
Saarikko Esa
1.kierroksella karsiutuneet
17 Pohjois-Karjalan Rauhanturvaajat 29,7
Partanen Timo B L0 / 31,3 (4)
Hakkarainen Mika
Ehrukainen Olavi
Päivinen Markku
18 Keski-Uusimaan Rauhanturvaajat 34,3
Wiceen Leif E L0 / 31,5 (4)
Härkin Marko
Hautamäki Marko
Nissinen Kari
19 Etelä-Karjalan Rauhanturvaajat 1 43,5
Latvala Päivi C L0 / 34,3 (10)
Kojo Petter
Röyskö Sauli
Naukkarinen Heikki
20 Satakunnan Sinibaretit 1 33,8
Turkki Pasi F L0 / 36,8 (0)
Paattimäki Henry
Männikkö Veli-Matti
Aalto Petri
21 Satakunnan Sinibaretit 2 35,4
Myllärinen Mika D L3 / 35,6 (0)
Konttinen Jussi
Saarenmaa Jouni
Pynnö Arto
Kirjain tarkoittaa karsintaparia.